De Stelling lid van OSBO/KNSB

door Lars Dam Laatste wijziging: 2019-06-10T19:27:55+00:00
Schaakvereniging De Stelling is per heden officieel lid van de OSBO/KNSB.

De aanvraag tot lidmaatschap van de regionale schaakbond en daarmee van de Koninklijke Nederlandse Schaakbond is geaccepteerd en per vandaag geactiveerd. We willen de schaakbonden hartelijk danken voor de ondersteuning zover en hopen met ons lidmaatschap onze doelen te kunnen verwezenlijken.

Voor leden is het lidmaatschap belangrijk, want leden krijgen daarmee enkele voordelen. Uiteraard kunnen ze nu als lid van De Stelling meedoen met de IJSCO toernooien. Ook aan de overige toernooien (o.a. Persoonlijk Jeugd Kampioenschappen) kan nu door de leden worden deelgenomen.

Daarnaast ontvang je als lid altijd het tweemaandelijks schaakmagazine.