Pjotr Dam met De Toren Arnhem 2 naar NK E-teams

door Lars Dam Laatste wijziging: 2019-06-10T19:09:23+00:00
Pjotr Dam is 30 mei 2015 met het team De Toren Arnhem 2 naar het NK geweest.

Pjotr Dam heeft op NK voor E teams (t/m 10-jarigen) een mooie 17e plaats met zijn team De Toren Arnhem 2 gehaald. Van de 40 teams is dit natuurlijk een fantastische prestatie. Na De Toren Arnhem 1 zijn ze hiermee het 2e OSBO team op het NK.

Pjotr Dam heeft van de 7 rondes 5 partijen gespeeld en hier 3 van gewonnen. De eerst partij had hij ook kunnen winnen. Echter door een kleine concentratie dip of was het juist overmoed vanwege flink materiaalwinst, kreeg hij een snelle mat om zijn oren. Ondanks dat een uitstekend toernooi gespeeld, waarin hij rustig, geconcentreerd en weloverwogen speelde.

Zijn team maatjes hebben ook goede resultaten tegen soms erg sterke tegenstanders gespeeld.

Kijk voor meer informatie op http://winterkoning.chett.org/index.php?id=nke-2015

Gefeliciteerd De Toren Arnhem 2!