Schoolschaaktoernooi Renkum 2015-2016

door Lars Dam Laatste wijziging: 2019-06-10T19:34:29+00:00
In januari 2016 zal er door SV De Stelling in de gemeente Renkum een schoolschaaktoernooi worden gehouden voor basisscholen. Alle basisscholen binnen de gemeente Renkum mogen zich hiervoor aanmelden.

De exacte datum is nog niet bekend, maar wel is duidelijk dat het toernooi over 2 speeldagen (vermoedelijk zaterdagen) zal worden gespeeld. De eerste zaterdag is de voorronde, waarin naast een individueel klassement ook een scholenklassement zal ontstaan. De beste teams van scholen in de gemeente Renkum plaatsen zich voor de finale. De school die als winnaar uit deze finale komt mag zich kampioen noemen van de gemeente Renkum van 2016. Tevens mag de kampioen en eventueel enkele runner ups (afhankelijk van het aantal deelnemende teams) doorgaan voor de Gelderse kampioenschappen waaruit enkele teams worden afgevaardigd voor het nationaal kampioenschap.